Karrier a Telenornál

A Telenornál a legnagyobb értéket a kollégáink képviselik.

Hozzánk behozhatod ötleteidet, tudásodat és mindent, ami Te vagy!

Izgalmas projektekbe, jó csapatba, különleges környezetbe várunk. Több mint 1000-en dolgozunk azon, hogy kompromisszumok nélküli Hipernet-élményt nyújtsunk ügyfeleinknek.

Ha te is részese szeretnél lenni mindennek, miközben önmagadat adhatod, nézd meg állásajánlatainkat!

LinkedIn logó

Ne felejtsd el bekövetni a LinkedIn profilunkat!

"2000 óta dolgozom a Telenornál. Visszatérő tapasztalom, hogy a cég szüntelenül támogatja az „out of the box” gondolkodásmódot és nyitott az újszerű ötletekre, megközelítésekre. Mindez nem csak inspirálóan hat rám, de ennek hatására bátrabban gondolkodom, könnyebben jutok el a nem szokványos megoldásmódokhoz."
Franczel Róbert (CMD Quality and Development Group Manager )

Idézetjel ikon

Élet a Telenorban

Inspiráló környezet a Telenornál

Inspiráló környezet

 #panorámafitness  #dogfriday #wellbeing #workspace  #fenntarthato

Változatos feladatok

#worksmart #careergoals #lifelonglearning #straightline

Hipernet-5G

 Dinamikusan fejlődő iparág

 #mobil #iot #ai #5g #pörgés #siker

Közösségi élet a Telenorban

Élénk közösségi élet

#familyday #családbarát #kutyabarát #kertiparti #futóklub

Küldetésünk  Hipersuli

#Hipersuli #digitaleducation
 #safeinternet
#mission

Extrák ahhoz, hogy
#nagyonte lehess

Fejlődési lehetőségek - Karrier

Fejlődési lehetőségek, képzések

Egészség - Karrier

Kávé-Gyümölcs

Hipernet - karrier

Végtelen Hipernet

Konditerem - Karrier

Konditerem

Kávé -karrier

Egészség – Cafetéria

A kiválasztási folyamatunk 5 lépése

Pozíciónként kis mértékben eltérhet, 3-4 hetes folyamat

Kiválasztási folyamat

"Számomra a Telenor az a munkahely, ahol csak rajtam múlik, hogy tényleg a legjobb önmagam legyek.  Az inspiráló közösség, izgalmas feladatok mozgásban, változásban tartanak."
Endrei-Kiss Judit (Chief People Officer)

„Mindig azt vallottam, hogy a Telenor a lehetőségek hazája, bármi lehetsz, ami csak akarsz. Ha van egy jó ötleted, megvalósíthatod, ha van egy gondolatod, hogyan változzon egy folyamat, akkor azt el tudod érni, ha szeretnél karriert építeni, ott is szabad az út. Persze mindezért itt is tenni kell: folyamatosan tanulni, majd alkalmazni a tanultakat, befutni a közösen felállított célokat, néha hibázni majd újra nekifutni."
Harangozó Laura  (Director of Project and Portfolio Management Department)

Járd körbe a Telenor házat a Hipernet túrabottal!

Túrabot Telenor

 Youtube csatornánkat se hagyd ki ;)

Elismeréseink

Elismeréseink Telenor

Álláshirdetésre jelentkezés adatvédelmi tájékoztatóját itt éred el!